login:
haslo:
Aktualności branżowe

IX Targi Pracy Pomorza Zachodniego - 9 kwiecień 2014 Szczecin

Data dodania: 2014-02-15

IX Targi Pracy w Szczecinie. Warto być!

Data: 9 kwietnia 2014 (środa), godz. 9:00-15:00

Miejsce: Szczecin (dokładna lokalizacja zostanie podana na stronie internetowej, adres poniżej)

Organizator: Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego

Więcej o imprezie na: www.targipracy.szczecin.pl

Szukasz pracy, stażu, praktyk? Zamierzasz zmienić dotychczasowe zajęcie? A może chcesz po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju? Najbliższa okazja nadarzy się już w środę 9 kwietnia 2014 r.

W Szczecinie odbędzie się IX edycja Targów Pracy Pomorza Zachodniego organizowanych przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym.

Podczas Targów będzie można spotkać się z nie tylko z firmami reprezentującymi różne specjalności ale także służbami mundurowymi zachęcającymi do wstąpienia w ich szeregi. W tegorocznej edycji Targów pojawią się m.in. firmy z branży finansowej, informatycznej, handlowej czy produkcyjnej. Swoją reprezentację będą miały również agencje pośrednictwa pracy, także z zagranicy.

Osoby zainteresowane autorozwojem i podniesieniem swoich kwalifikacji będą miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez różne instytucje, lub wziąć udział w ciekawych warsztatach.

Wystawcy tegorocznej edycji Targów Pracy będą mieli do zaproponowania łącznie kilkaset ofert pracy, staży i praktyk zarówno dla poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego jak i wykwalifikowanych specjalistów.

Nie przegap tej okazji, przyjdź na Targi Pracy!Wyszukiwarka ofert


Pracodawcy

Statystyka
Ilość pracodawców:6
Ilość pracowników:290
Ilość szkoleń:0
Liczba odwiedzin:1282720
Zapisz się do Job Alert Facebook - Kariera w ochronie
Dane kontaktowe:
Gremax sp. z o.o. ▪ os. Złotej Jesieni 6/71▪ 31-831 Kraków
tel./ fax 12 312 87 11 ▪ tel. kom. 730 111 320▪ e-mail: biuro@karierawnieruchomosciach.pl
wykonanie: kotonski.pl