login:
haslo:
Aktualności branżowe

Inżynierskie Targi Pracy - 25-26 marzec 2015 Kraków

Data dodania: 2014-12-07

Inżynierskie Targi pracy Edycja 2015 odbędą się w dniach 25-26 marzec 2015 w godz. 10.00 - 16.00 w Hali TS Wisła przy ul. Reymonta 22.
Informacje i rejestracja dla firm na stronie http://www.itp.best.krakow.pl/2015/

Czym są Targi?

Inżynierskie Targi Pracy są dla studentów znakomitym sposobem poszukiwania pracy, praktyk lub staży zawodowych. To spotkanie pracodawców ze studentami i absolwentami krakowskich uczelni technicznych, które przybliża młodym osobom środowisko gospodarcze, umożliwiając im lepszy start na rynku pracy.

Targi stanowią jeden z głównych projektów realizowanych lokalnie przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków (Board of European Students of Technology). Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz ważnych wydarzeń miasta i uczelni. Znaczenie jej doceniają szczególnie studenci, którym Targi pozwalają zebrać informacje na temat zatrudnienia, praktyk czy staży, jak również pracodawcy, którzy mają możliwość zaprezentowania swoich ofert pracy i wymogów rekrutacyjnych oraz znalezienia wykwalifikowanych pracowników.

Inżynierskie Targi Pracy umożliwiają bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się rekrutacją, dzięki czemu uczestnicy imprezy mają szansę na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące dostępnych na rynku ofert pracy lub możliwości odbycia praktyk i staży. Tego rodzaju konfrontacja umożliwia uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmie, prowadzonych przez nią procedurach rekrutacyjnych oraz oczekiwaniach stawianych potencjalnym pracownikom. Jest to przepływ informacji pomiędzy zainteresowanymi stronami na najkrótszej z możliwych dróg.

Gdzie?

Hala TS Wisła
ul. Reymonta 22

BEST

BEST AGH Kraków

(Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką zrzeszającą blisko 4800 członków z 96 prestiżowych uczelni technicznych mieszczących się w ponad 33 krajach Europy.

Jesteśmy studentami i działamy dla studentów. Naszym głównym celem jest integracja środowisk akademickich z wielu krajów Europy. Jako organizacja apolityczna działamy ponad wszelkimi podziałami, pomagając studentom odnaleźć się w zjednoczonej Europie. Nasze projekty, zarówno te międzynarodowe jak i lokalne, mają na celu ułatwienie młodym ludziom kształtowania zainteresowań i poszerzania wiedzy. Pomimo że jesteśmy organizacją non-profit, ściśle współpracujemy z firmami i instytucjami dobrze znanymi na całym świecie. W ten sposób przybliżamy studentom środowisko gospodarcze, umożliwiając im lepszy start na międzynarodowym rynku pracy.

BEST AGH Kraków

Nasza grupa powstała przy Akademii Górniczo-Hutniczej w roku 1995. Od tego momentu dynamicznie się rozwijamy, angażując się przy tym we wszystkie międzynarodowe projekty organizacji. Jesteśmy również niezwykle dumni z naszej działalności lokalnej na AGH, w której staramy się aktywować studentów w sposób odmienny od tego, jaki oferuje im uczelnia.

Więcej o nas można dowiedzieć się na naszej stronie www.BEST.krakow.pli facebooku www.facebook.com/BEST.AGH.Krakow lub na stronach BEST-u europejskiego www.BEST.eu.org.

LBG-ITP

Wyszukiwarka ofert


Pracodawcy

Statystyka
Ilość pracodawców:6
Ilość pracowników:290
Ilość szkoleń:0
Liczba odwiedzin:1118205
Zapisz się do Job Alert Facebook - Kariera w ochronie
Dane kontaktowe:
Gremax sp. z o.o. ▪ os. Złotej Jesieni 6/71▪ 31-831 Kraków
tel./ fax 12 312 87 11 ▪ tel. kom. 730 111 320▪ e-mail: biuro@karierawnieruchomosciach.pl
wykonanie: kotonski.pl